Güncel

3. Kitap Günleri 16 Nisan’da başlıyor

Turgutlu Belediyesi  Orta Park Saat Kulesi çevresinde 3. kez Kitap Günleri düzenleyecek. 16 Nisan Cumartesi günü başlayacak Kitap Günleri 26 Nisan Salı gününe kadar sürecek.

Turgutlu Belediyesi ramazan akşamlarını düzenlediği etkinliklerle renklendirmeye devam ediyor. 15-16 Nisan tarihlerinde 2 gece sahnelenecek ‘Direklerarası’ tiyatro oyunun haricinde 3.kez Kitap Günleri düzenlenecek.

16 Nisan’da Orta Park Saat Kulesi etrafına kurulacak olan kitap fuarı stantları her gün 22.00’a kadar ziyaretçilere açık olacak. Stantlar, 26 Nisan’a kadar sergilenecek. Kitap Günleri’nde 20 yayınevi ve 50 yayın markası temsil edilirken, her gün en az 5 yazar imza günü düzenleyecek.

Pandemi nedeniyle çok fazla etkinlik yapıldığını dile getiren Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Ramazan ayında vatandaşlarımızın sosyalleşmesi için birçok etkinliğe imza atacağız. Üçüncü kez düzenleyeceğimiz kitap günleri ile vatandaşlarımızı ve okumayı seven gençlerimizi önemli yayınlarla buluşturacağız” ifadelerini kullandı.
Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu