Güncel

Afyonkarahisar Şuhut’ta 100. Yıl Zafer Yolu Bisiklet Turu

5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle 100.Yıl Zafer Yolu Bisiklet Turu Şuhut’ta yoğun katılımla tamamlandı.

AFYONKARAHİSAR – 31.05.2022 – HİBYA – Şuhut Kaymakamlığı, Şuhut Belediye Başkanlığı, Şuhut İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği, Afyonkarahisar Perşembe Akşamı Bisikletçilerinin katılım ve destekleri ile düzenlenen “Yaşanabilir Bir Dünya İçin Çevreni Koru,Geleceğini Koru” sloganı ile düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü 100.Yıl Zafer Yolu Bisiklet Turu yoğun katılımla tamamlandı.

Şuhut Büyük Taarruz Karargahı (Atatürk evi) önünden başlayan tura Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut İlçe Gençlik Spor Müdürü Ahmet Başkurt, Şuhut Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Yassıkaya, İlçe Emniye Md.V. Onur Bayram, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu,protokol üyeleri, Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği, Afyonkarahisar Perşembe Akşamı Bisikletçileri ve Şuhutlu vatandaşlar katıldı.

Bisiklet turu başlamadan önce Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Afyonkarahisar Bisiklet İl Temsilciliği Başkanı Osman Çoban’a plaket takdim etti.

Bisiklet turuna Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt oğlu Yavuz Selim ile katıldı. Şuhut Atatürk evi önünden Çakırözü köyüne ulaşmak için yola çıkan bisikletçiler belirlenen 2 noktada su molası verdiler. Şuhut Keşkek evi önünde sonlanan bisiklet turu için Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün katılan tüm misafirlere teşekkür ettiler. Bisiklet turu tura katılan bisikletçilere Şuhut Keşkek Evinde tescilli Şuhut Keşkeği ikram edilmesi ile son buldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu