Güncel

Animasyonfilmleri.com’da Lucifer’i İzleyebilirsiniz

Bu Netflix’in Sandman’inin iyi ve Netflix’in Lucifer’inin kötü olduğu anlamına gelmiyor, sadece çok farklı hırsları olan çok farklı şovlar. Biri Gaiman kaynak materyalinin oldukça sadık bir uyarlaması, diğeri ise grafik romandan gevşek bir şekilde ilham alıyor. Lucifer, bir karakter için yerleşik bir aşinalık ve düşkünlüğün başarı ile başarısızlık arasındaki fark anlamına gelebileceği yoğun bir medya ortamına girerken, Sandman çizgi romanlarının isim tanıma ve eleştirel takdirinden yararlanmaya çalıştı, ancak Lucifer izle güçlü yönleri ve zayıf yönleri, yalnızca adı geçen kaynak materyalinden çok farklıydı. Lucifer zamanına kadarNetflix’e geçiş yaptı, kendi tutkulu takipçileriyle çok kendi şovuydu.

Peki Sandman’deki Lucifer karakterinden ne bekleyebiliriz? Lucifer’in çizgi romanlardan çok daha basit bir uyarlama olmasını bekleyin. Serinin ilk yayı, hayallerin kralı Morpheus’un miğferini, yakutunu ve kum kesesini aramak için ölümlü hapishanesinden kaçtıktan sonra izler. Bu süreçte Morpheus, dostumuz Lucifer Morningstar, John Constantine ve Doctor Destiny gibi DC dünyasından ve ötesinden karakterlerle karşılaşır. Gaiman aslen Lucifer karakterini 17. yüzyıl İngiliz yazar John Milton’dan esinlenerek David Bowie’den esinlenerek temel aldı. Sandman’de Lucifer, Yaratılış’tan sonraki isyanının ardından 10 milyar yıl boyunca Cehenneme hükmetti ve bir nevi onu aştı. Christie’nin rol için ticari marka yoğunluğunu ve varlığını kullanmasına bakın.

Lucifer, altı müthiş sezondan sonra bu ölümlü diyardan ayrıldığından, bu sefer Netflix dirilişi yok. Şovun hayranları, https://animasyonfilmleri.com/dizi/lucifer-izle/ bir kez iptal edilmekten kurtarmayı başardı ve akış hizmeti, partinin Lux’ta devam etmesini sağlamak için birkaç kez hızlandı, ancak şimdi Lucifer, Chloe ve diğer favorilerimize veda etmek zorunda kaldık.

İlk bölümde oynamaya başlamadan önce tahmin edebileceğiniz gibi, son sezonda pek çok şey oldu. Kesinlikle 5. Sezon’dan bağlanacak pek çok yarım kalmış son vardı ve Lucifer’in gelecekten uzaklaştığı kızı olay yerine çok kötü haberlerle geldikten sonra başa çıkması gereken büyük bir yeni sezon yayı vardı: Lucifer aniden ortadan kaybolmaya ayarlandı ve yakında ayrılacaktı. -Dünyada yalnız anne Chloe ve babasız Rory ol.

Lucifer Sezon 6, Sezon 5’te büyük bir gelişmeydi ve yazarlar, ilk bölümden dizinin finaline kadar açık bir rota çizmiş gibiydi. Bazıları biraz buruk olsa da herkes sonunda mutlu sona ulaştı. Şeytani Fransız paralı asker Vincent Le Mec, Rory’yi kaçırıp, Lucifer’e yakında ortadan kaybolacağını ve bir daha asla görülmeyeceğini söylediği yere götürdükten sonra geçmiş olaylarla ilgili bilgisine göre Lucifer ve Chloe, Vincent ve haydutlarını olay yerinde pusuya düşürmeye karar verdiler., Chloe’nin yaralanması veya Lucifer’in ölmesi anlamına gelse bile.

Chloe oldukça kötü yaralandı, ancak o ve Lucifer, Le Mec’in uşakları üzerinde kısa çalışma yaptı ve Lucifer, devam eden suçluluğu ve korkunç yaşam seçimleri hakkında ona ulaşmaya çalıştı. Rory sonunda zincirlerinden kurtulmayı başarsa da, içgüdüsü ona yaptıkları için Le Mec’i öldürmeye çalışmaktı.

https://animasyonfilmleri.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu