Güncel

Bilgi İçeriğinde Yeni Dönem

Bilgi İçeriğinde Yeni Dönem

İgrus İnteraktif Medya platformu, herhangi bir bilgi içeriğine ulaşılmasında yepyeni bir dönem başlatmış gibi gözüküyor. Ortaya koymak istedikleri fikir, son derece yenilikçi bir düşünceye sahiptir.

Hangi konuda içerik bulunmak isteniyorsa, o konuya; nedir, nasıl kullanılır, ne iyi gelir, neden olur gibi akla ilk gelen soruların sorulması, istenilen içeriğe ulaşılmasını sağlıyor. İgrus günlük yaşam için, son derece faydalı ve yararlı olabilecek olan bilgileri, insanlığın hizmetine sunmuş durumda gözüküyor.

İgrus Medyanın Sağladığı Hizmetler

İgrus İnteraktif Medya platformu tarafından sağlanan hizmetler, bir amacın etrafında toplanmış gibi gözüküyor. Buradaki amaca ise insan hayatını kolaylaştırıcı doğru bilgilerin öğretilmesi denilebilir.

Yukarıda bahsedildiği gibi istenilen bilgiye ne, ne kadar, nasıl gibi soruların sorulmasındaki amaç, pratik bilgiye ulaşılma isteğiyle doğru orantılı olarak işliyor.

Beslenme, yaşam, sağlık, yiyecekler ve mutfak gibi yaşama ve yaşamaya dair faydalı içerikler ve bilgiler sunuluyor. Amaç; insanın hayatını kolaylaştırırken, bu kolaylaştırma ile birlikte onu daha mutlu bir birey haline getirmeye yardımcı olunmasıdır.

Aynı zamanda, astrolojik ve dini konularda, ekonomik ve finans alanında içeriklerinde bulunması mümkündür.

Sosyal Medyada İgrus

İgrus İnteraktif Medya platformu, Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest ve Soundcloud gibi sosyal medya platformlarında da aktif olarak hizmet veriyor.

Mobilde İgrus

İgrus İnteraktif Medya platformunun mobil uygulamaları da mevcut. App Store ya da Google Play’den mobil uygulaması indirilebilir.

İletişim

İgrus İnteraktif Medya platformu, igrus.com hizmet sağlayıcısında, bilgi talep formu koymuş durumda. Kişiler, akıllarındaki herhangi bir soruyu buradan firma yöneticilerine yöneltebiliyorlar. Ayrıca, sitelerinde e-mail adresleri de mevcuttur. Dileyenler e-mail yoluyla da ulaşabiliyor.

İnteraktif kelimesine unvanında yer vermiş olan bir firmadan da böyle bir hareketin varlığı beklenirdi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu