Güncel

Boehringer Ingelheim Türkiye’de üst düzey atama

Finans ve İdari İşler Direktörü olarak görev yapan Çiğdem Genç Özçitak, Boehringer Ingelheim Almanya Hayvan Sağlığı Global Stratejik Pazarlama ekibine Finans Direktörü olarak atandı.

Tüm dünyada 50 binden fazla çalışanıyla insan sağlığı, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler olmak üzere üç iş alanında 130’dan fazla pazarda faaliyetlerini sürdüren ilaç şirketi Boehringer Ingelheim Türkiye, global yönetimine bir terfi daha gerçekleştirdi.

Finans ve İdari İşler Direktörü ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Genç Özçitak, Ağustos 2021 tarihi itibariyle Boehringer Ingelheim Almanya Hayvan Sağlığı Global Stratejik Pazarlama ekibine Finans Direktörü olarak atandı. 1998 yılında Boehringer Ingelheim’a katılan ve performansıyla önemli başarılara imza atan Genç Özçitak’ın, Hayvan Sağlığı Global Stratejik Pazarlama Finans Direktörü unvanıyla görevine Almanya’dan devam edeceği belirtildi.

Genç Özçitak; görev aldığı süre boyunca, Boehringer Ingelheim Türkiye’de ülke önceliklerinin belirlenmesi ve hayata geçirilmesinde organizasyona önemli katkılar sağladı, Türkiye Yerelleşme Projesi’ne liderlik etti ve Global tarafından belirlenen çalışma prensiplerinin uygulanması süreçlerine de katkıda bulundu. Tüm bu katkıların yanı sıra, iş birimlerine sunduğu destek ile Boehringer Ingelheim Türkiye’nin sürdürülebilir başarısında da pay sahibi oldu.


Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu