Güncel

“Bronco by İsmet Saz” iş birliği ile sokak lezzetleri OPET’lerde

OPET, istasyonlarında başlattığı dönüşüm kapsamında sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Son olarak yeni nesil yemek şeflerinden İsmet Saz ile işbirliği yapan OPET, ‘Bronco by İsmet Saz’ markası ile şimdi de sokak lezzetlerine ev sahipliği yapıyor. OPET’in İstanbul Fulya ve Altunizade istasyonunda başlatılan hizmetin uzun vadede farklı lokasyondaki istasyonlara da yayılımı planlanıyor.

 OPET, istasyonlarını birer perakende ve deneyim noktası haline getirdiği Ultramarket’lerdeki ürün çeşitliliğini yeni kategoriler ve markalarla genişletirken Ultrakargo ve Ultratemiz gibi yenilikçi uygulamalarıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.  OPET şimdi de sokak lezzetleri markası ‘Bronco by İsmet Saz’ ile işbirliği yaptı. Bronco by İsmet Saz’ın istasyon içerisinde kurduğu konteyner ve “Food Truck” ile OPET, Fulya ve Altunizade istasyonlarında sokak lezzetlerini müşterilerine sunmaya başladı. “Ayaküstü şef” konseptli sıcak ürün sunan bu formatın istasyonlardaki işletmesini, sokak lezzetleri dünyasına yeni bir soluk getirerek Bronco’yu hayata geçiren “Chef of the Year” ödüllü Şef İsmet Saz yapıyor. OPET müşterileri istasyonda hamburger çeşitleri, taco, kokoreç, patates ve soslu tavuk kanatları gibi birçok sokak lezzetine kaliteli ve hızlı bir şekilde erişebiliyor. Çorba ve kahvaltı seçenekleriyle de genişletilecek olan sokak lezzetlerini, istasyonlar üzerinden 0850 888 6 111 no’lu hattı arayarak veya Yemeksepeti, fuudy, trendyolyemek, getiryemek üzerinden sipariş vermek de mümkün. Yakın zamanda hayata geçirilecek olan mobil aplikasyon ile de paket servis ağının genişletilmesi planlanıyor. 

 “İSTASYONLARIMIZI BİR YAŞAM ALANI HALİNE GETİRİYORUZ”

OPET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin, OPET istasyonlarında farklı kategoride alanının öncüsü pek çok markanın yer aldığı Ultramarket’lerin günden güne arttığını belirterek, “İstasyonlarımızı günün her saatinde tüketicilerimize kaliteli hizmet sunduğumuz bir yaşam alanı haline getiriyoruz. Şu anda Ultramarket sayımız 200’ü aştı. Ultramarket’lerimizde Bakery by Divan ve Dardanel gibi değerli işbirliklerimizle müşterilerimize fırından çıkan sıcak ürünler ve soğuk sandviç kategorisinde farklı lezzetler sunuyoruz. Şimdi bu vizyonumuzu daha da ileriye taşıyarak yeni bir yemek deneyimi sunuyoruz. Bronco by İsmet Saz işbirliğimiz ile ayaküstü sıcak yemek hizmetimizi kısa sürede daha da yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” dedi. 

HER BİR LEZZET HİJYEN KOŞULLARINDA TAZE ÜRETİLİYOR

Bronco markasının yaratıcısı şef İsmet Saz ise işbirliğine ilişkin şöyle konuştu: “Bronco olarak OPET ile güzel bir iş birliğine imza attık. Yenilikçi ve sürekli müşteri memnuniyetini önemseyen bu iki marka yeni bir yolda… Köklü yemek kültürümüzden ilham alan sokak lezzetlerini istasyonlara da taşıdık. Şimdilik Fulya ve Altinuzade OPET’deki şubelerimizi açtık. İlerleyen süreçte lokasyonları ve mönünün çeşitliliğini artırma hedefindeyiz. Bronco’da her bir lezzet hijyen koşullarında taze üretiliyor, kaliteli malzemeler ve özgün reçetelerle yeniden yorumlanıyor. Lezzet yolculuğuna çıkmak isteyen herkes, şubelerimizde tadabilir, paket olarak alıp götürebilir veya evine sipariş verebilir.”

BRONCO BY İSMET SAZ DÜNYA KLASİKLERİNİ YENİDEN YORUMLUYOR

Menüsünden mimarisine, çalışanların üniformalarından lezzetlerine tüm detaylarda “American diner” konseptini yaşatan Bronco; kendi yapımı olan “Brioche” ekmekleri ile hazırlanan B Burger, BB Burger ve BC Burger çeşitleri, özel sosları ve özgün tarifleri ile beğeni topluyor. Ayrıca “Smoked Brisket”, “Taco” çeşitleri, “Falafel” ve “Buffalo Wings” gibi dünya klasiklerini ve kokoreç gibi yerel tatları, sağlıklı malzemeler ve özgün reçetelerle yeniden yorumluyor. Bronco by İsmet Saz, ürün ve servisiyle sokak lezzetlerinin alışılmış standardının üzerinde sunuyor.   

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu