Güncel

Çankaya Anaokulu

Çankaya Anaokulu

Eğitim her yaşta çok önemlidir. Özellikle okul çağı öncesindeki yaş grubu çocuklara verilen eğitim ve öğretim deneyimli öğretmenler tarafından sağlanır. Esince çocuk anaokulu tarafından verilen her ders çocukların ileri yaşamlarını her zaman olumlu yönde etkiler. Çukurambar anaokulu seçenekleri içinde ilk tercih olan Esince kreş, her çocuğun hayatına önemli dokunuşlar sunar. Sağlık, beslenme, rehberlik alanında hizmetler sunan Esince anaokulu ebeveynlerin destekçisi olarak yanınızda olmaya devam eder. İletişim numaraları, adres ve diğer tüm ayrıntılar için online olarak bilgi edinin.

Anaokulu İçin Hemen Seçin

Çocuk gelişim uzmanları, anaokul öğretmenleri ve rehberlik eğitmenleriyle her zaman kurumsal bir kimlik sergileyen bu anaokulu ankara2d farkını göstermeye devam ediyor. Çankaya anaokulu olarak yer alan Esince gündüz bakım evi ebeveynlerin iş saatinde çocuklara çok iyi rehberlik eder. Çankaya’da kreş ve anaokulu arayan ebeveynler çocuklarını güvenle teslim edebilirler.

Her Alanda En Güzel Eğitimler

İlkokul öncesinde güçlü hazırlık ve sağlam temeller bu anaokulu ile kazandırılır. Her ay düzenli yapılan veli seminerleri ile çocukların yetenekleri, becerileri, ilgi alanları ve diğer tüm özellikleri karşılıklı olarak detaylandırılır. Yönlendirilmesi gereken çocuklar velilerin bilgisi dâhilinde yetiştirilir. Resim, spor, bilgi ve daha birçok farklı alanda yetiştirilen her çocuk gelecek nesilleri de göstermiş olur. Her minik bir değerdir. Bu konuda uzman ekip her zaman sizin yanınızda olmaya devam eder. Çankaya anaokulu olarak hizmet veren bu marka okul çağı öncesinde miniklerin destekçisidir.

Çankaya’da Çocuğunuz İçin En Güvenilir Adres

Anaokulu eğitiminin yanı sıra kreş eğitimleri de yaygın olarak verilir. Çankaya kreş için tüm bilgiler yüz yüze görüşülerek verilir. Kreş kuralları, derslikler, oyun alanları, yemekhaneleri uyku alanları ve bahçe gibi tüm alanlar ilk olarak velilere ve çocuklara gezdirilir. Rutin kontrol ve bakımlar özel ekip tarafından kontrol edilir. Deneyimli kadro eşliğinde verilen dersler çocukların en güzel şekilde eğitilmesine destek sağlar.

En Yeni Ders Programı İle Doğru Eğitim

Çocuklara yeni teknoloji dersi olan robotik kodlama dersi hemen verilir. Algoritma düşünce sistemini destekleyen ve geniş çaplı tasarım sağlayan özel temel etkinlikler öğretmenlerin yardımı ile her çocuğa dikkatlice sağlanır. Esince anaokulu ve kreş Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır. Her zaman öncelik değerli çocuklardır. Hem kaliteli hem de verimli bir zaman geçirmenin en doğru adımı bu kreştir. Ankara’da en güvenli ve en güzel kreş arasındadır.

Sunulan Her Fırsat Sağlam Gelecek Demek

Esince anaokulu ve kreş çocukların sağlığı düşünülerek dizayn edilmiştir. Tüm eşyalar neredeyse ahşap olup sağlığa zarar vermeyen malzemelerden oluşan mobilyalardan seçilmiştir. Eskiden kullanılan aletler ve şimdiki kullanılan elektronik cihazlarında sergilendiği özel odalar çocukların ufkunu açmaya devam ediyor. Oyun alanları, derslikler ve diğer tüm alanlar her gün düzenli olarak temizlenir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu