Sponsorlu Bağlantılar

Davetiye Örnekleri

Günümüzde çok farklı amaçlar ile davetiye basımı gerçekleştiriliyor. Bunlar arasında davet, açılış, nişan, resmi törenler, sunumlar ve düğün gibi büyük katılım guruplarının olduğu organizasyonlar yer alır. Davetiyeler organizasyonlara kimlerin katılacağını belirlemek amaçlı kullanılan özel tasarım ve basım kartlardır. Firma farklı ve kişiye özgün tasarımları ile her türlü özel gün için gerekli olan davetiyelerin basımını yapar. Resmi törenler için düz bir zemin üzerine yazı baskısı uygulanarak gayet sade bir davetiye tasarlanırken, düğün gibi organizasyonlarda düğün mekanı konseptine uygun ve evlenecek çiftlerin zevklerini yansıtacak davetiye örnekleri kullanırlar.

Nişan Davetiye Örnekleri

Firmanın online sitesinde bir çok davetiye örnekleri bulunuyor. Bunlar arasından istediğinizi seçerek baskıya gönderilmesini isteyebilirsiniz. Ancak burada önemli olan nişanın aile ve yakın akrabalar arasında olması yada daha büyük bir organizasyon olmasına göre davetiye modeli belirlenmesidir. Nişan davetiyelerinde daha sade ve düz modeller tercih edilir, fakat zaman zaman gösterişten geri durmak istemeyen çiftler daha şatafatlı davetiyelerde seçebilir. Burada önemli olan düğün davetiyenizin nişan davetiyesinin gölgesinde kalmamasıdır. Bu nedenle nişan davetiyeleri seçerken bu durum göz önünde bulundurulmalıdır. Firmanın sitesindeki davetiyelerin fiyatı adet fiyatı olup toplu alımlarda gereken kolaylık sağlanır.

Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyeleri düğün mekanı ile düğün yapılacağı mevsimle, gelin ve damadın giyimi ile tamamen konsepte uygun olarak seçilmelidir. tüm organizasyon bir bütünlük içinde olmalıdır. Davetlilere düğün konsepti hakkında ip ucu vermelidir. Bunun yanında düğün davetiyesi gelin ve damadın adı, kız ve erkek tarafının anne ve babalarının ad ve soyadları, düğün yapılacağı mekan düğün tarihi ve saati gibi detayları mutlaka bulundurmalıdır. Ayrıca firma ile görüşerek önceden bildirmeniz halinde sizin tasarımınız olan davetiyelerde firmadan basılır. Sitede modern, klasik ve ekonomik davetiye modellerini bulabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sitede bulunan davetiye modellerinden beğendiğiniz modeli seçerek kaç adet basılmasını istiyorsanız seçip ödemenizi gerçekleştirmeniz halinde siparişinizi tamamlamış olursunuz. Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmeti veren firma kredi kartı ile 9 taksite kadar ödeme kolaylığı sağlar. Her türlü özel gün için uygun fiyatlı davetiye örnekleri için firma ile iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu