Güncel

Mali müşavirliği dijitalleştiren IFASTURK’e ödül

Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri sahiplerini buldu. Sanattan iş dünyasına çok sayıda başarılı isim törende yer aldı. Yılın En İyi Mali Müşaviri ödülü, IFASTURK Mali Müşavirlik ve Denetim Kurucusu Mesut Şenel’in oldu. 

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödül Töreni’nde iş dünyası, siyaset, spor ve sanat dünyasından isimler ödülleriyle buluştu. İki ülke arasındaki kardeşlik bağının vurgulandığı organizasyonda IFASTURK Mali Müşavirlik ve Denetim Kurucusu Mesut Şenel “Yılın En İyi Mali Müşaviri” ödülünün sahibi oldu. 

Hayata açılan dijital kapı 

Ödül töreninde konuşan Mesut Şenel, “1996 yılından bu yana mali müşavirlerin yaşadığı sorunlara çözüm bulan yenilikçi fikirleri hayata geçiriyoruz. 2015 yılında kurulan IFASTURK Mali Müşavirlik ve Denetim şirketinde girişimcilere ve şirketlere mali alanda danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyoruz. Mali müşavirlerin iş yükünü azaltmak üzere geçtiğimiz yıl hizmete sunduğumuz e-malimüşavir.org ile sektörümüz için dijital bir kapı açtık. Hedefimiz mali müşavirleri, mükellefleri, şirketleri hep daha iyiye ve daha ileriye taşımak. Aldığımız ödülü, hedefimize ulaşmak için doğru yolda olduğumuzun işareti olarak görüyorum.” dedi. 

Fiziki belge toplamak geride kaldı

IFASTURK Mali Müşavirlik tarafından hayata geçirilen e-malimüşavir.org platformu, mali müşavirlerin işlemlerini dijital ortamda gerçekleştirip takip ederek süreçlerde aksama yaşamadan, hızlı ve güvenli şekilde yürütebilmelerini sağlıyor. Pandemi döneminde sahaya çalışan çıkartmadan tüm belgelerin dijitalde toplanabilmesini sağlayan ve hayatı kolaylaştıran e-malimüşavir.org sayesinde gelir-gider ve banka hareketlerini kullandıkları muhasebe programına kolayca aktarabilen mali müşavirler, zamanlarını verimli kullanabiliyor. Muhasebeye ilişkin belgelerin web sitesi veya mobil uygulama kullanılarak ulaştırılmasını sağlayan platform sayesinde mali müşavirler toplu serbest meslek makbuzu da düzenleyebiliyor. Aynı zamanda saniyeler içinde tüm mükelleflerinin cep telefonlarına toplu bilgilendirme mesajları göndererek işlemlerine hız kazandırıyor.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu