Güncel

Minik sporcular Argos In Cappadocia’da

Argos in Cappadocia, minik sporseverler için spor, sanat, doğal ve kültürel güzelliklerle dolu bir ara tatil programı hazırladı. 29-31 Ekim, 12-14 Kasım ve 19-21 Kasım tarihlerinde GYMY KIDS tarafından hazırlanan ‘Doğaya Kaçış Seyahatleri’ programıyla çocuklar, aileleriyle birlikte Anadolu’ya, kültüre, sanata, tarihe ve doğaya dair renkli anılar birikterecek.

Minik sporseverler Argos in Cappadocia’da ‘Doğaya Kaçış Seyahatleri’ programıyla bu sene ara tatil dönemini spor, sanat, doğal ve kültürel güzelliklerle dolu geçirecek. GYMY KIDS tarafından hazırlanan program, 29-31 Ekim, 12-14 Kasım ve 19-21 Kasım olmak üzere üç farklı tarihte düzenlenecek.

Keşif gezisiyle başlayacak programda çocuklar Kapodokya’nın zengin tarihini ve doğasını oyunlarla keşfedecek. Ardından sürdürülebilir tarımdan bahsetmek için en uygun topraklardan olan Kapadokya’da, yağmur suyunu kullanıma kazandıran, doğaya saygılı ve Anadolu bereketine hayran Argos in Cappadocia’da harika bir bağ bahçe turu gerçekleştirilecek.

Alanında uzman eğitmenlerce hazırlanan programda Paşabağları gece yürüyüş macerası, sabah sporu, Derinkuyu yer altı şehri gezisi, Ihlara Vadisi turu, masal ve müzik saati, Kızılçukur Vadi doğa yürüyüşü, çömlek ve ebru atölyeleri, piknik gibi pek çok keyifli etkinlik yer alıyor. Çocuklar Gymy Kids Doğaya Kaçış Seyahatleri ile hem eğlenerek öğrenirken hem de spor dolu bir ara tatil dönemi geçirecek. Aileler ise kendileri için özel olarak hazırlanan programlarla sanatın, tarihin, doğanın ve birbirinden lezzetli yemeklerin tadına çıkaracak.  

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu