Teknoloji

Okullar kapanıyor, ZULA’da eğlence dolu “Ara Tatil Festivali” başlıyor

Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden oyuncuların tutkunu olduğu yerli MMOFPS oyunu ZULA’da, ara tatilde oyun severlerin dinlenirken keyifli bir tatil geçirecekleri “Ara Tatil Festivali” başlıyor.

Çeşitli sürprizler ve ödüllerle dolu ZULA Ara Tatil Festivali, 12-22 Kasım tarihleri boyunca devam edecek.

Festival boyunca Market’te, Premium, Platin, Bıçak Desen Garantili, Altın, Gümüş ve Bronz Desteleri’nde 1+1 ve 1+2 fırsatları oyuncuları bekliyor olacak. Değişen oranda “Başarı Şansı Artışı”nın başlatılacağı festivalde, +7 Yükseltmelerde %75, +6 Yükseltmelerde %85, +1, +2, +3, +4 ve +5 yükseltmelerde ise %100 Başarı Şansı Artışı elde edilecek.

 

ZULA’nın en eğlenceli modlarından “Futbol Modu” ödüllerle geliyor

ZULA’nın sevilen eğlence modlarından “Futbol Modu” da bu hafta oyuncular için sürprizlerle dolu olacak. 

Her hafta birbirinden farklı ve keyifli eğlence modlarının olduğu ZULA’da, Futbol Modu’nda oyuncular çeşitli ödüller kazanacak.

 

“Özel Görev Kartı” ile oyun heyecanı her gün devam edecek

Ara Tatil Festivali’nde Zula oyuncuları her yeni gün “Özel Görev Kartı” ile karşılaşacak ve bu görevleri tamamlayıp birbirinden güzel ödülleri kazanma şansına sahip olacak.

Oyuncuları mutlu edecek bir başka yenilik ise “Ara Tatil Jetonu” olacak. Tatil boyunca etkinlikleri tamamlayıp jeton biriktiren Zula severler, Jeton Market’inde bulunan dilediği eşyaya sahip olabilecek.

 

Her Gün 2 Farklı Giriş Ödülü

Ara Tatil Festivali’nde oyuncular her gün oyuna giriş yaparak ödülleri “Çanta”larına alabilecek.

Bu sistemde, 1-30 Seviye arasındaki oyuncular 1 adet giriş ödülü, 31 üstü seviyedeki oyuncular ise iki farklı giriş ödülü birden kazanacak.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu