Güncel

Vali Yiğitbaşı şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi

AFYONKARAHİSAR – 25.04.2022 – HİBYA – Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki şehit yakını ve Gazileri kabul etti.

Ziyarette Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, derneğin faaliyetleri ile şehit aileleri ve gaziler hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

Şehit annemizi ziyaretiniz gururlandırdı

Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’na yeni görevinde başarılar dileyen ve kendilerini kabulü için teşekkür eden İsmail Kumartaşlı: “Yeni göreviniz hayırlı olsun. Sizlere tüm şehit ve gazi ailelerinin selamlarını iletiyorum. Görevinizin ilk gününde şehit annemizi ziyaretiniz bizleri ayrıca gururlandırdı. Bizler şehrimizdeki görevinizin hayırlı olmasını diliyoruz, bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Sizin bir evladınız da benim

Şehit ailelerini ve gazileri ağırlamaktan büyük onur duyduğunu ifade eden Vali Kübra Güran Yiğitbaşı: “Sizin bir evladınız da benim. Beni bir kardeşiniz sayın, emrinizde sayın. Bugün nezaket gösterdiniz geldiniz hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Sizler için ne yapsak hakkınızı ödeyemeyiz. Devletimizin kapısı sizlere her daim açık. Sizlerin hayır duası ile inşallah bu şehre çok güzel hizmetleri kazandıracağız. Rabbim beni bu şehre, sizlere hiçbir vakit mahcup etmesin” diye konuştu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ziyaret sonunda Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’na derneğin rozetini takdim etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu