Güncel

Workindo’da üst düzey atama

nşaat sektörünün online pazaryeri Workindo’nun Pazarlama Direktörü Volkan Kırtok, Genel Müdür Yardımcılığına terfi etti. 

Yapı-inşaat sektöründe; insan kaynakları, hizmet alım-satımı, projelere teklif verme gibi birçok alanda çözümler sunan Workindo.com, deneyimli isimlerle büyümeye devam ediyor.

Uzun yıllardır dijital pazarlama ve iş geliştirme konularında sektörün önemli markalarında yöneticilik yapmış olan ve Workindo’da Pazarlama Direktörlüğü yapan Volkan Kırtok, firmanın Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Yeni görevinde Workindo’ya katma değer sağlamak için çalışmalarını titizlikle sürdüreceğini belirten Workindo Genel Müdür Yardımcısı Volkan Kırtok, “Workindo olarak yurt içi ve yurt dışı inşaat sektöründe kısa zamanda büyük işler yaptık. Her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve yatırımcılarımızın desteğiyle büyümemizi aynı ivmede devam ettireceğiz. Genel Müdür Yardımcılığının yükümlülüklerini de elimden gelenin fazlasıyla yerine getirip, markamızı daha geniş kitlelere ulaştırmak için elimden geleni yapacağım. Workindo’nun önünde uzun ve başarılı bir yol olduğunu düşünüyorum. Bu yolda ekipçe birlikte, sağlam adımlarla yürüyerek markamızı global bir firma haline getirmeyi hedefliyoruz.” dedi.    

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu