Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Gösterim Sayısı Nasıl Artar?

YouTube Gösterim Sayısı Nasıl Artar?

Özellikle de son zamanların en popüler sosyal ağlarından biri olmayı başaran Youtube, her geçen gün artan aktif insan kitlesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Öyle ki istatistiklere göre her gün ortalama olarak 122 milyon kişi bu platformu ziyaret etmekte ve günde 1 milyardan daha fazla saat burada zaman geçirilmektedir. Bu denli büyük ve trend olan sosyal platform günümüzde yeni bir gelir kapısı olarak da görülmektedir çünkü binlerce kişi Youtube’a çeşitli ve de ilgi çekici içerikler yükleyecek ciddi oranda gelir elde edebiliyor.  Kanalları büyüterek, gelir oranını arttırmak içinse Youtube Abone Satın Al https://takip-sepeti.com/youtube-abone-satin-al/ alternatifleri değerlendirilmektedir.

Gösterim Sayısı Neye Göre Artar?

Youtube bilindiği gibi her tıklamayı izlenme olarak kabul etmemektedir. Bir videonun izlenmiş sayılabilmesi için en az 30 saniyelik kısmının izlenmiş olması şarttır. Yani herhangi bir videoya yalnızca tıklayarak izlenme sayısı elde etmek ne yazık ki mümkün değildir. Buna ek olarak her 300 görüntülemede bir izlenme sayısının dondurulduğu da unutulmamalıdır. Aynı zamanda görüntüleyenlerin gerçek hesap olup olmadığı da kontrol edilmektedir. Youtube izlenme oranını arttırmak için birbirinden farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli adım ise Youtube İzlenim Satın Al https://takip-sepeti.com/youtube-izlenme-satin-al/  seçeneklerini kullanmaktır. Aynı zamanda kaliteli videolar çekmek, seo çalışması yaptırmak, dikkat çekici video başlığı bulmak ve de iyi bir video açıklaması hazırlamak da son derece önemli olacaktır.

İdeal Video Uzunluğu

Youtube izlenme sayısını arttırmanın çok sayıda yöntemi bulunuyor. Bunlardan biri de ideal video uzunluğuna ulaşmaktır. Aynı zamanda videolarda tercih edilen ses ve görüntü kalitesi ne kadar iyi ise kullanıcılara hitap etme oranı da o denli yüksek olacaktır. Youtube platformunda video uzunluğu ile alakalı herhangi bir sınırlamadan söz konusu değildir. Öyle ki video ne kadar uzun ya da kısa olacağını yükleyiciler belirler. Uzunluklar sektöre veya içeriğe göre değişiklik gösterebilir. Reklam amacıyla yayınlanacak videoların ise uzunluğu en az 30 saniye ile 1 dakika arasında olmalıdır. Konu hakkında çok daha detaylı bilgi almak için https://takip-sepeti.com/ ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu